Zabójca

Andrea Galli

Wydawnictwo :WAB
Główny wskaźnik emocji
4/10


Publicystyka - dla dorosłych

Wstrząsający reportaż włoskiego dziennikarza o jednym z najbardziej poszukiwanych zabójców na świecie. Nikt nie uosabia nowej ery przestępczości tak jak Julius Sinanaj. Ten niezwykle niebezpieczny przestępca był tak biegły w gubieniu śladu, że według Interpolu władze nawet nie wiedziały, że szukają najbardziej śmiercionośnego zabójcy w Europie, dopóki się nie przyznał.

Schwytany w Albanii pod koniec obławy w 2018 roku, był wynajmowany przez przestępców, polityków, zwykłych obywateli i rosyjskie tajne służby, które nie tylko płaciły mu za egzekucję, ale najprawdopodobniej nauczyły go rzemiosła i zainspirowały jego miłość do dzieł Dostojewskiego.


By nie umrzeć z nudy

Lato

Dla rodziców

Lekka lektura

Nowość

Pomiędzy 10 a 20 euro

Kilka dniTe książki mogą Cię zainteresowaćWykresy fal środkowej Wołgi

Piąty wymiar

Wszystkie piosenki o miłości

Krok do miłości

Biblioteki emocji to projekt tworzony przez sieć innowacyjnych bibliotek publicznych znajdujących się na terenie Europy, które poszukują nowych dróg promowania czytelnictwa w krajach UE. Po raz pierwszy połączą analogowe i cyfrowe zasoby, by zaproponować czytelnikom książki sklasyfikowane zgodnie z kryterium emocji, które wywołuje ich lektura. Ponadto przeprowadzone zostaną skierowane przede wszystkim do młodzieży sesje biblioterapeutyczne. Wiedza z zakresu literaturoznawstwa i neuronauk zostanie wykorzystana w celu ułatwienia im rozumienia kwestii społecznych oraz kształtowania gustu czytelniczego.